Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Kdy a kde?

  26. říjen 2021 14:00 - 15:30
  ZOOM business

  Pro koho?

  Pro HR a manažery hledající teambuildingové možnosti

  Za kolik?

  Potvrzení účastníci se mohou zúčastnit zdarma

  Soudržnost a pospolitost týmu v posledních 12 měsících dostávaly a dostávají zabrat. Je možné, že se někteří členové týmu ještě osobně nesetkali. V některých firmách jsou týmy opět ochuzeny o každodenní neformální setkávání a přirozená komunikace je značně omezena. Co teď?

  Většina organizací zavádí hybridní provozní model a hledá způsoby, jak dlouhodobě kombinovat práci na dálku a na pracovišti. Přitom přemýšlejí o tom, jak podpořit týmy v nehmotné oblasti, která je drží pohromadě a vytváří pocit soudržnosti. Mnoho zaměstnanců se v důsledku této situace cítí nesví. Udržitelnost zvýšené produktivity, kterou pandemie přinesla, bude záviset na tom, jak budou vedoucí pracovníci organizací řešit obavy, které jejich zaměstnanci pociťují – a s tím související míru vyhoření.

  Neformální schůzky pomohou, ale nestačí

  Uvědomělý vedoucí týmu jistě zorganizuje řadu neformálních příležitostí k setkávání týmu. Večeře ve městě, v menších týmech, možná i příjemná setkání u druhých doma. Je to skvělá iniciativa, která měla smysl i v době předcoronové. Takové stoprocentně neformální chvíle mají své kouzlo a přinášejí příležitost lépe se poznat, dohnat zmeškané neformální interakce u kávy nebo na chodbách.

  Větší teambuildingy a menší hravé aktivity

  Kromě posezení u dobrého jídla a pití týmy ocení společný organizovaný zážitek – ať už fyzický, nebo online. Teambuilding byl nějakou dobu v pozadí, ale v roce 2021 zažívá renesanci – asi každý cítí, že potřebujeme vytvořit prostor, kde se můžeme setkávat nebo se bavit, ale v neposlední řadě také zlepšit způsob, jakým spolupracujeme.

  Proto jsme ve společnosti DEVELORu vytvořili množství aktivit, které můžete využít nejen pro svůj tým, ale i pro celou firmu. Právě tyto možnosti vám chceme během webináře představit. Za 90 minut vybereme nejlepší:

  • Vyzkoušejte nejnovější komplexní aktivity pro budování týmového ducha v online a hybridním prostředí. Mezi naše aktuální možnosti patří:
   • Vánoční platforma: Tajemství červeného nosu (také v nevánoční verzi jako Tajemství továrny na čokoládu), Vánoční cesta, Santa se opil, Výzva vánočního večírku, Sobí výzva (i v nevánoční verzi jako Výzva koní)
   • Retro hra – Hledání pokladu v domě plném záhad a klíčů
   • City Hunt Bratislava / Praha / Košice
   • Naši kreativní kolegové však stále na něčem pracují, takže vás možná do října překvapíme dalšími novinkami.
  • Testování a zavádění jednodušších činností a nástrojů, které se snadno používají během firemních střetnutích.
  • Přehled všech možností a jejich vhodné použití podle časových možností a velikosti skupiny
  • Odpovědi na otázky „Pro kolik lidí je to určeno?“ „Jak to vlastně funguje?“ „A dalo by se použít i tohle?“ a další 🙂 Řekneme vám vše, co víme.

  Registrujte se a získejte za 90 minut přehledu a množství nápadů.

  Kdo je organizátor – DEVELOR?

  DEVELOR je mezinárodním lídrem v oblasti podnikového vzdělávání a rozvoje. Naším posláním je rozvíjet jednotlivce a týmy v práci. Toho dosahujeme prostřednictvím vysoce interaktivní a zapamatovatelné výuky. Využíváme nejmodernější přístupy k prosazování dlouhodobé změny chování – od koncepčního návrhu programů, přes na míru šitý obsah rozvojových aktivit až po podporu při realizaci. U vybraných projektů také prokazatelně měříme dopad rozvoje. Zabýváme se rozvojem lidí a děláme to rádi.

  Na webináři o inovacích vás přivítají

  Jana Polláková (SK) | Konzultantka

  Jana je oporou vývojového týmu, který vytváří nové školicí a vzdělávací programy. Stojí také za mnoha online aktivitami, které jsou součástí portfolia teambuildingů společnosti DEVELOR. Jana také vede vybrané klientské projekty, aby podpořila soudržnost týmu. Bude vaším hlavním vedoucím během virtuální kávy o teambuildingu.

   

   

  Renáta Stanley (SK) | Manažerka vzdělávacích projektů

  Renáta se rychle ponořila do tvorby a adaptace programů z offline do online prostředí v DEVELORu. Je proto velmi vhodnou osobou, která vám odpoví na otázky týkající se online nástrojů a aktivit. V roli podpůrného trenéra a facilitátora dokáže také velmi přirozeně vést skupiny prostřednictvím zážitkových aktivit a simulací.

   

  Lucie Urbanová (CZ) | Manažerka vzdělávacích projektů

  Lucie (nebo jak sama sebe nazývá Lůca) je velmi energickou podporou všech tréningových a teambuldingových programů. Přizpůsobuje také aktivity realitě českých klientů nebo sama vytváří české programy – např. Toulky po Starém Městě Pražském.

  Tuto akci jste nestihli, ale to nevadí

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a budete mít jistotu, že to příště stihnete. <