Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Náš největší změnový expert Petr Moravec nedávno publikoval v magazínu profi HR zajímavý článek o change managementu. Jako DEVELOR často vstupujeme do projektů v jejich implementační fázi, tj. fáze AS IS je chytrými konzultanty zmapována, design TO BE ještě lépe popsán, teď to jen „udělat“:) Na stole vám leží odpudivě objemný manuál s doporučeními, v dáli straší neúprosný deadline a Vy nevíte, kde začít a jak zajistit, aby to celé klaplo. V této situaci se cítíme jako ryba ve vodě a bude mimo jiné obsahem naší únorové Kávy s DEVELORem.

  Jak píše Petr: „…méně se mluví o tom, na co si dát pozor při řízení změny jako projektu. Přitom můžete až o 40 % zvýšit pravděpodobnost úspěchu změnového projektu, pokud se na začátku ujistíte, že navzdory tvrzení zadavatele měníte správnou věc. Pokud do projektu vtáhnete správné lidi, kvalitně projekt naplánujete a důsledně budete plán naplňovat a pokud si současně zachováte otevřenou hlavu a budete ochotní se učit ze zkušenosti.“ Hezké čtení!

  Zvládejte hybridní operace

  Zanechte váš e-mail a získejte nejnovější elektronickou knihu nabitou testovanými tipy, jak pracovat v hybridním týmu.   Související články