Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás
  Go back

  Petra Chaloupková

  Trenérka a konzultantka rozvoje

  Petra v DEVELORu trénuje a zároveň je konzultantkou rozvoje pro klienty. Má zkušenosti z korporátního prostředí, které dokáže dobře využít v tréninku i v poradenství. Ráda pracuje s jednotlivci i skupinami, obzvláště v rozvoji facilitačních dovedností, kariérním rozvoji a vedení lidí. Je také propagátorkou mindfulness a pomáhá lidem se zvládáním stresu. Petra je certifikovaná v typologii Insights Discovery a je certifikovanou brain-based koučkou.

  Petra má velkou touhu poznávat různé osobnosti a motivovat ostatní k vlastnímu rozvoji. Díky své přátelské energii se jí daří podněcovat v lidech zájem a pocit bezpečí, který vede k zapojení každého účastníka. Petra má velký cit pro různorodost a ráda jí ve svých trénincích podporuje.

  K tomu jí skvěle slouží INSIGHTS osobnostní typologie, jako nástroj rozšiřující vlastní sebeuvědomění. Petra věří, že právě díky vlastnímu uvědomění může začít proces hluboké změny, která vede k lepším výsledkům při komunikaci s ostatními. Ráda využívá své koučovací zkušenosti a znalost základních korporátních procesů z oblasti talent managementu a firemního vzdělávání, zejména se zaměřením na lídry a interní trenéry. Věnuje se zejména strukturované zpětné vazbě a dalším lídrovským dovednostem, facilitačním zručnostem a tvorbě rozvojových plánů.

  • Tréninky: INSIGHTS osobnostní typologie, leadership dovednosti, konflikt management, facilitační dovednosti, Manažerské koučování (GROW model)
  • Konzulting a koučink: Talent Management, hodnotící pohovory, individuální koučink (model FLOW), zapojení zaměstnanců, ženský leadership

  Reference

  Adient, DHL

  Zkušenosti

  2020 - trvá DEVELOR Czech, trenér, kouč
  2018 - trvá DHL Supply Chain, trenér, manažerka rozvoje a vzdělávání
  2015 - 2018 DHL Supply Chain, Global Engagement Coordinator
  2011 - 2015 DHL Supply Chain, HR administrátor východní Evropa

  Jazyky, ve kterých trénuje

  česky, anglicky

  Propojme se na LinkedInu
  Navštivte můj profil