Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Nejbližší akce
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás
  Go Back

  Petra Chaloupková

  Trenérka, koučka

  Petra má velkou touhu poznávat různé osobnosti a motivovat ostatní k vlastnímu rozvoji. Díky své přátelské energii se jí daří podněcovat v lidech zájem a pocit bezpečí, který vede k zapojení každého účastníka. Petra má velký cit pro různorodost a ráda jí ve svých trénincích podporuje.

  K tomu jí skvěle slouží INSIGHTS osobnostní typologie, jako nástroj rozšiřující vlastní sebeuvědomění. Petra věří, že právě díky vlastnímu uvědomění může začít proces hluboké změny, která vede k lepším výsledkům při komunikaci ostatními. Ráda využívá své koučovací zkušenosti a znalost základních korporátních procesů z oblasti talent managementu a firemního vzdělávání, zejména se zaměřením na lídry a interní trenéry. Věnuje se zejména strukturované zpětné vazbě a dalším lídrovským dovednostem, facilitačním zručnostem a tvorbě rozvojových plánů.

  • Tréninky: INSIGHTS osobnostní typologie, leadership dovednosti, konflikt management, facilitační dovednosti, Manažerské koučování (GROW model)
  • Konzulting a koučink: Talent Management, hodnotící pohovory, individuální koučink (model FLOW), zapojení zaměstnanců, ženský leadership

  Adient, DHL

  2020 - trváDEVELOR Czech, trenér, kouč
  2018 - trváDHL Supply Chain, trenér, manažerka rozvoje a vzdělávání
  2015 - 2018DHL Supply Chain, Global Engagement Coordinator
  2011 - 2015DHL Supply Chain, HR administrátor východní Evropa