Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás

  Kdy?

  21. dubna 2023 | 09:00 - 10:30

  Kde?

  ZOOM business - detaily vám zašleme po potvrzení registrace

  Pro koho?

  Pro interní HR profesionály a manažery

  Prodej je jednou z nejzákladnějších funkcí každé organizace a čím dál více nabírá na důležitosti a dostává se do popředí zájmů. V poslední době téměř všechny pozice vyžadují přístup orientovaný na prodej. Je těžké najít pracovní pozici, při níž by komunikace s klientem nehrála menší či větší roli.

   

  Možná si říkáte, že prodej není pro každého, že vyjednavačem musí člověk být ze své přirozenosti – opak je ale pravdou. Ať už chceme nebo ne, všichni jsme součástí vyjednávání a to nejen na pracovišti, ale i v soukromém životě. Jednotlivec je konfrontován se členy rodiny, kolegy, či obchodními partnery. Umět dobře vyjednávat, nebo chcete-li prodávat, je věcí cviku a naučené dovednosti, není to tedy vlastnost, která je vrozená.

   

  Klíčovým principem v prodeji je lidský faktor – lidé kupují od lidí. A abychom byli dlouhodobě úspěšní, musíme vědět, kdo ve společnosti přijímá rozhodnutí, jaké jsou motivy těchto lidí, kdo rozhodnutí ovlivňuje a jak vnímají nás a naše služby. Navzdory rozdílům mezi jednotlivými společnostmi jsou výzvy v každé B2B situaci velmi podobné: jak můžeme zaručit, že oslovíme a získáme nejlepší potenciální klienty, díky kterým bude naše firma života schopná? A jak co nejvíce vytěžíme ze spolupráce poté, co získáme zakázku?

  Také o tom si budeme povídat na naší virtuální kávě.

  Během akce společně probereme:

  • Jak strategicky přistupovat k B2B a B2C prodeji řešení
  • Sales Mandala Taktického prodeje – Akviziční, Transakční a Konzultativní prodej
  • 4 tváře vztahového prodeje

  Náš příslib: Co si z kávy odnesete

  • Uvedeme si důvody, motivy a potřeby, které stojí za nákupem
  • Řekneme si, jak je důležité vytvořit důvěru u zákazníka a jak to ovlivňuje dlouhodobý vztah s ním
  • Poodhalíme vám zákoutí vyjednávacích taktik a strategií

  Zaregistrujte se ještě dnes na naší virtukávu a zjistěte, jak nejlépe zdokonalit své dovednosti v oblasti prodeje a vyjednávání.

  Páteční akcí vás provedou

  Martin Kunc | Managing director, trenér, konzultant

  Martin je zakládajícím partnerem společností DEVELOR Czech, DEVELOR Slovakia a DEVELOR Middle East. Je také zapáleným trenérem, který miluje svou práci a velmi rád pracuje na rozvoji lidí a organizací. Během své dlouholeté praxe měl možnost sledovat vývoj vyjednávání a prodeje, setkat se s nejrůznějšími taktikami a druhy vyjednávání a vedl nespočet tréninků s tématikou prodeje a vyjednávacích dovedností.

   

  Michal Stoklasa | Trenér, konzultant

  Michal je náš trenér a konzultant, který se vzdělávání a trénování věnuje už více než 16 let. Sám řídil vlastní společnosti nejen doma na Slovensku, ale i v zahraničí. Vzhledem k jeho zkušenostem s řízením a školením prodejních týmů v FMCG, v přímém prodeji a v MLM je Michal skvělým průvodcem touto tématikou a rád se s námi na virtukávě podělí o své cenné znalosti.

   

  Jaroslav Hanínec | Trenér

  Jaro je jedním z těch trenérů, kteří maximálně naplňují koncept trenérů tzv. druhé generace, kteří v praxi dokázali, že umí být úspěšní. Zaměřuje se na rozvoj prodejních dovedností, manažerských a leadership dovedností a efektivním způsobem dokáže propojit teorii a praxi. Jaro přináší účastníkům bohaté osobní zkušenosti a motivuje je nejen svou vlastní osobností, ale také osobitým stylem humoru, díky kterému vnáší lehkost i do těch nejnáročnějších témat.

   

  Zaregistrujte se do 20. dubna, do 12:00 h

  Po registraci vám zašleme potvrzení i pozvánku do kalendáře.