Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno ve službách a řešeních

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Cílová skupina

  • Talenty
  • Zaměstnanci s vysokým potenciálem

  Počet zapojených

  Rozdílné skupiny v rámci celé organizace

  Jak dlouho to bude trvat

  0,5 - 2 roky

  Talent Management
  • Konzulting

  Náš program rozvoje talentů reaguje na tuto výzvu a zaměřuje se na to, jak přitáhnout, rozvíjet, motivovat a udržet produktivních, angažovaných zaměstnanců v souladu s kulturou, hodnotami a obchodní strategií společnosti. Úspěch programu se ve značné míře odvíjí od zapojení přímých nadřízených.

  Ve většině případů podporujeme společnost při stanovení kritérií a procesu identifikace těch zaměstnanců či potenciálních zaměstnanců, kteří mohou hrát rozhodující roli při dosahování obchodních plánů.

  Talent management program

  Po definování a výběru talentů se vyhodnotí jejich znalosti a dovednosti, aby bylo možné vytvořit konkrétní a účinný plán rozvoje pro každý vybraný talent, přizpůsobený na potřeby společnosti. Na míru přizpůsobená cesta rozvoje, sladěna kariérním plánem, poskytuje talentu příležitost růst a rozvíjet své odborné kompetence, které jsou nezbytné pro budoucí manažerskou pozici nebo profesionální kariéru ve společnosti. Dobře navržená rozvojová cesta následuje principy tzv. „blended learning“ a zahrnuje různé typy vzdělávacích aktivit. Široké spektrum metod a nástrojů lépe přispívá k udržitelné změně myšlení a chování účastníků programu.

  Mezi online nebo prezenčními tréninky účastníci dostávají individuální úkoly nebo úlohy ve dvojicích, aby si procvičili získané zkušenosti a lépe se tak podpořila implementace nových dovedností. Ve většině našich programů se od talentů očekává, že budou pracovat v malých projektových týmech, kde si mohou vyzkoušet různé techniky, i jak se navzájem učit a zlepšovat spolupráci.

  Progres účastníků kontinuálně měříme a slaďujeme s jejich rozvojovými cíli a obchodními potřebami společnosti. Projekty, na kterých talenty pracují, tak vytvářejí skutečnou hodnotu pro byznys.

  Celý program trvá minimálně půl roku, ideálně 1 – 2 roky. Talenty se každý měsíc účastní rozvojových aktivit, nebo v případě výhradně prezenčního vzdělávání každý druhý měsíc. Přímí nadřízení jsou intenzivně zapojováni a mohou být zapojeni i profesionální mentoři – což si během projektu vyžaduje značný čas strávený se svým podřízeným/ mentorovaným talentem.

  Během programu se klade zvláštní důraz na retenci a angažovanost talentů, jejichž rozvíjíme pro současného zaměstnavatele, a ne pro budoucího. Management očekávání je mimořádně důležitý, abychom zamezili zvýšeným očekáváním vybraných účastníků od společnosti. Zaměřujeme se také na získání a udržování závazku k rozvoji a extra vynaloženému úsilí, které musí účastníci vyvinout během realizace programu.

  Existuje rozmanitý soubor metod, nástrojů a aktivit, které využíváme k tomu, aby účastníci získali maximální zážitek z rozvoje a zvýšili jsme tak dopad rozvoje jejich kompetencí. Jelikož trénink není jednorázová událost (události), ale cesta, aktivity a úkoly mezi jednotlivými školeními hrají rozhodující roli při očekávané změně a rozvoji. Účastníci pracují jednotlivě, ve dvojicích a v projektových týmech a díky „domácím úkolům“ vytvářejí skutečnou hodnotu. Jejich progres se měří na promyšleném „dashboardu“, a hodnota vytvořená v rámci projektů talentů představuje extra hodnotou našich programů a vysokou návratnost investic.

  Potřebujete pomoct s programem rozvoje talentů?

  Pojďme si promluvit a najít to správné řešení právě pro vás.
  Zanechte své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

   Související řešení