Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

Všechny kontakty
Magazine  

Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Projít všechny služby

Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
Prohlédnout všechny zdroje
  Kontaktujte nás
Podpořte spolupráci, jinak nepřežijete

Důvod, proč lidstvo je na vrcholu potravního řetězce, má co dočinění s naším vyvinutým mozkem. Mnohem více to má dočinění s naší schopností vytvářet efektivní komunity, které jdou za společnými cíli. Obzvláště v nepříznivých podmínkách.

Množství organizací aktuálně čelí hrozbám měnící se reality. Vhodnou reakcí není izolace. Je jí podpora spolupráce - interní i externí. Interní odpověď typicky zahrnuje hybridní fungování, nastavení práce na dálku a vzdálené týmy. Je tu určité očkávání směřované na týmy, aby nejen udržely, ale dokonce zlepšily svou spolupráci.

Insight 1

Výzva vzdálenosti

Týmy musí vybudovat komunikační kanály a stanovit model frekvence. Je třeba dodržovat novou virtuální etiketu při zachování firemní kultury. Často je potřebný provozní model spolupráce, který zajistí denní, týdenní rutiny diskusních setkání, individuálních koučování a pracovních kontrol.

Na technologickou digitální výzvu je třeba odpovědět rozhodnutím, které digitální nástroje jsou nejefektivnější z hlediska spolupráce, komunikace, kreativity a efektivity při rozhodování.

Insight 2

Výzva nejasných rolí a kompetencí

Tradiční hierarchie a rozhodovací linie se zhroutily. Často neexistují konečné poznatky s manažerem o tom, které rozhodnutí by bylo v dané situaci vhodné. Nové kompetence se objevují jako mimořádně důležité. Zdá se, že autonomní týmy s vysokou úrovní angažovanosti a schopností růstu jsou klíčem do budoucnosti.

Insight 3

Pojďme spolu vytvořit to správné řešení pro váš tým!

Společným úsilím diagnostikovat správný zásah mohou studijní architekti společnosti DEVELOR navrhnout správné řešení. To může zahrnovat vytvoření komunikačních kanálů; vývoj norem pro virtuální spolupráci a návrh operačního modelu spolupráce. Můžeme tým podpořit při výběru správných digitálních nástrojů pro správný účel.

Pojďme vytvořit týmové události online nebo prostřednictvím zážitkových vzdělávacích aktivit. V konečném důsledku můžeme pomocí jedinečného nástroje Týmového společenského mapování zvýšit efektivitu týmové soudržnosti.

Související články

Potřebujete pomoct s Blended Learning?

Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve.