Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
  Je řešením nezávislé učení?

  Rychlý životní styl, digitalizace a potřeba personalizace změnily naše učební návyky. Potřebujeme pružnější, nezávislé, ale přesto účinné a efektivní rozvojové programy. Odborníci L&D ve společnostech čelí výzvě - jak vytvořit hodnotný program s omezenou kontrolou nad tím, kde a jak se účastníci učí?

  Samostatně řízené učení se stává trendem. Jak je ale efektivní? Data ukazují, že pouze 10% účastníků dokončí online kurz, který zahájili. Proto považujeme za nezbytné kombinovat nezávislé výukové prvky s těmi, které během procesu ovládá trenér - ať už osobně nebo offline. To zajistí požadovaný dopad a efektivitu učení.

  Insight 1

  Navrhněte jedinečnou cestu učení

  Za každým tréninkovým programem stojí velká míra vědomého přemýšlení. Program je vytvořen tak, aby pokryl obsah, udržel dynamiku a maximalizoval proces učení všech účastníků. Pokud „jen rozdělíte“ existující tréninkový program do několika online a offline bloků, ztratíte vnitřní konzistenci a riskujete efekt tréninku.

  V našem rozšířeném přístupu k učení rozdělujeme celou cestu učení na fáze a každá fáze má určitou roli, aby dosáhla maximálního účinku učení. V každé fázi se věnujeme cílům, možnostem a omezením prvků učení. Přičemž bereme v úvahu obsah, cílovou skupinu a délku programu. Tímto způsobem vytváříme program, který zajišťuje maximální dopad na vývoj a zároveň je flexibilní, přizpůsobený a pro účastníky interaktivní.

  Insight 2

  Vytvářejte účastníkům zkušenosti, zážitky

  Zapojení účastníků a motivace učit se jsou klíčem k úspěchu každého rozvojového programu. Musíme zajistit, aby účastníci zůstali aktivní po celou dobu své výukové cesty. To vyžaduje osobní zaměření na flexibilitu a vysokou míru interaktivity. V souladu s naším rozšířeným přístupem k učení vyvažují všechny smíšené výukové programy online a offline dimenzi.

  Harmonie však musí být také cílem mezi nezávislými prvky učení (asynchronními) a prvky řízenými trenéry (synchronními). Náročné domácí úkoly, mikrolearningové chuťovky, herní aktivity nebo online simulace jsou jen několika příklady univerzální sady nástrojů DEVELOR, kterou lze použít.

  Insight 3

  Pracujte s programem Learning Experience Architect

  Každý rozšířený program učení je výjimečný svého druhu. Jeho struktura a obsah jsou určovány nejen potřebami zákazníků a preferencemi účastníků, ale také technickými možnostmi a omezeními. Cílových výsledků lze dosáhnout několika způsoby. Široká škála různých učebních metod a nástrojů může ztěžovat výběr a hledání nejlepšího řešení.

  To je místo, kde vám může pomoci program DEVELOR Learning Experience Architects. Posoudí vaše potřeby a zmapuje specifika, aby pro vás navrhl nejvhodnější vzdělávací program. Díky tomu je každý program jedinečným zážitkem z učení.

  Potřebujete pomoct s Blended Learning?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve.