Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
  Maximalizujte potenciál a angažovanost

  Školení talentovaných kolegů je důležité. Samo o sobě ale pro úspěch nestačí. Našimi řešeními cílíme výběr, udržení a rozvoj různých důležitých skupin - mladých talentů, potenciálů a klíčových zaměstnanců - abychom tak maximalizovali jejich potenciál, udrželi je spokojené a loajální.

  Z našich zkušeností je rozhodující pro úspěch talentového programu to, jak jsou využity prvky řízení změn. Klademe velký důraz na management očekávání, interní komunikaci, koučink a mentoring a neustálé sledování rozvoje jednotlivce.

  Insight 1

  Program Talent management

  Náš program řízení talentů je zaměřen na identifikaci těch zaměstnanců nebo potenciálních zaměstnanců, kteří mohou hrát rozhodující roli při dosahování cílů firmy. Po výběru lidí do talent pool společnosti prověříme a měříme definované znalosti a dovednosti talentů. Na základě toho vypracujeme rozvojový plán talentů na míru.

  Taková rozvojová cesta na míru poskytuje talentům příležitost růst a budovat své profesionální kompetence. Průběžně měříme jejich pokrok a slaďujeme je s obchodními potřebami společnosti, čímž zajišťujeme silný růstový potenciál pro jednotlivce i pro společnost.

  Insight 2

  Program udržení klíčových zaměstnanců

  Program udržení klíčových zaměstnanců společnosti DEVELOR je dlouhodobé řešení s okamžitým účinkem. Zahrnuje důkladný proces, který projde potřebné kroky pro vytvoření a zavedení udržitelného systému práce s klíčovými zaměstnanci. Provedeme vás od plánování a realizace potřebných interních aktivit, sladění managementu až po implementační kroky.

  Díky fungujícímu cyklu práce s klíčovými zaměstnanci firma udržuje a posiluje svou konkurenční výhodu. Také podpoříte úroveň motivace a angažovanosti klíčových zaměstnanců, zabezpečíte adekvátní transfer znalostí a zavedete nástupnictví, čímž snížíte rizika plynoucí z odchodu klíčového člověka.

  Insight 3

  Strategic Job Families project

  Cílem Strategic Job Families projektu je zaměřit se na kategorie pracovních míst, které jsou pro společnost strategicky důležité. Jde o jednorázovou aktivitu, která je však kritická. Cílem je definovat pozice, které mají klíčový význam při naplňování strategických cílů nebo které mají kritický význam pro operativní excelenci.

  V rámci projektu projdete procesem od identifikace strategických pracovních míst, přes definici atributů těchto pracovních míst, až po hodnocení, rozvoj nebo relokaci lidí pracujících na těchto strategických pozicích.

  Související články

  Potřebujete pomoct s Talent managementem?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve.