Zavřít
 Zavřít

DEVELOR Czech

  Všechny kontakty
  Magazín  

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
    Kontaktujte nás
  Jak vzdělávat dospělé? Hraním!

  Hry jsou přirozenou formou interakce mezi lidmi a cestou, jak se učíme již od malička. Nabízejí mnoho příležitostí nejen pro děti, ale i pro dospělé, aby si své dovednosti rozvíjeli tím, že zkoušejí, experimentují, interagují mezi sebou a s prostředím.

  V DEVELOR zapojujeme hry v různé formě do rozvojových a vzdělávacích programů: trénink založený na hrách, online simulace, tabletová hra nebo zážitková vzdělávací aktivita (indoor nebo oudoor).

  Gamifikace je nástroj, který zlepšuje vzdělávací zkušenost účastníka. Podporuje osobní angažovanost manažerů a zaměstnanců rozvojít se. Koneckonců, cílem je budování postojů, znalostí a dovedností, nejen hra.

  Insight 1

  Stavte na skutečných zkušenostech

  Dnes kromě očekávání, že trénink bude mít dopad a splní vzdělávací cíl, rostou i očekávání na to, aby byl program vzrušující, poutavý, inovativní a moderní. Účastníci se chtějí při učení bavit. I když je to relevantní očekávání, je tu i velké riziko: zábava nemá přednost před učením, musí ho podporovat.

  Při učení založeném na hrách, které DEVELOR používá, jsou tyto hry výslovně postaveny s cílem vzdělávat. Obsah a herní principy jsou úzce propojeny se samotným vzdělávacím účelem. Proto trenér vždy využívá zkušenost účastníků v herní části programu a propojuje ji s jejich byznys realitou a obsahem tréninku.

  Insight 2

  Vyberte si vhodnou formu zapojení her

  Ne všechny hry jsou si rovny. Je nezbytné, abychom vědomě vybírali herní řešení s ohledem na vzdělávací cíl. Proto v rozšiřujícím se portfoliu tréninků od společnosti DEVELOR založeném na hrách rozlišujeme plnohodnotné game-based řešení, business simulace, stolní hry, zážitkové vzdělávací aktivity (indoor i outdoor), virtuální školení založené na hrách a nástroje pro rozvoj dovedností.

  Každá z těchto metod je vhodná na něco jiného. S klientem určujeme, co použít na základě záměru rozvoje.

  Insight 3

  Populární tréninky založené na hrách

  Trénink Leadership inspirovaný Amundsenem vede účastníky příběhem arktické expedice a buduje jejich vůdčí schopnosti. Simulace Let o život postaví účastníky tréninku do kritické situace, kde pomocí spolupráce musí dostat Boeing 737 bezpečně na zem.

  Na tréninku Výzva VUCA světa musí řešit krizovou situaci kontinuálním plánováním, prováděním a přehodnocením svých aktivit, což jim zapíše principy úspěchu v proměnlivém světě do paměti. Nejnovější program Mise Mars: Adaptivní leadership postaví účastníky do prostředí přeplněného neznámými výzvami a naučí je využívat přizpůsobivost v každodenní praxi.

  Potřebujete pomoct s Učením založeném na hrách?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve