Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
  Jak vzdělávat dospělé? Hraním!

  Hry jsou přirozenou formou interakce mezi lidmi a cestou, jak se učíme již od malička. Nabízejí mnoho příležitostí nejen pro děti, ale i pro dospělé, aby si své dovednosti rozvíjeli tím, že zkoušejí, experimentují, interagují mezi sebou a s prostředím. V DEVELORu zapojujeme hry v různé formě do rozvojových a vzdělávacích programů: trénink založený na hrách, online simulace, tabletová hra nebo zážitková vzdělávací aktivita (indoor nebo oudoor).

  Gamifikace je nástroj, který zlepšuje vzdělávací zkušenost účastníka. Podporuje osobní angažovanost manažerů a zaměstnanců rozvojít se. Koneckonců, cílem je budování postojů, znalostí a dovedností, nejen hra.

  Insight 1

  Stavte na skutečných zkušenostech

  Dnes kromě očekávání, že trénink bude mít dopad a splní vzdělávací cíl, rostou i očekávání na to, aby byl program vzrušující, poutavý, inovativní a moderní. Účastníci se chtějí při učení bavit. I když je to relevantní očekávání, je tu i velké riziko: zábava nemá přednost před učením, musí ho podporovat.

  Při učení založeném na hrách, které DEVELOR používá, jsou tyto hry výslovně postaveny s cílem vzdělávat. Obsah a herní principy jsou úzce propojeny se samotným vzdělávacím účelem. Proto trenér vždy využívá zkušenost účastníků v herní části programu a propojuje ji s jejich byznys realitou a obsahem tréninku.

  Insight 2

  Vyberte si vhodnou formu zapojení her

  Ne všechny hry jsou si rovny. Je nezbytné, abychom vědomě vybírali herní řešení s ohledem na vzdělávací cíl. Proto v rozšiřujícím se portfoliu tréninků od společnosti DEVELOR založeném na hrách rozlišujeme plnohodnotné game-based řešení, business simulace, stolní hry, zážitkové vzdělávací aktivity (indoor i outdoor), virtuální školení založené na hrách a nástroje pro rozvoj dovedností.

  Každá z těchto metod je vhodná na něco jiného. S klientem určujeme, co použít na základě záměru rozvoje.

  Insight 3

  Populární tréninky založené na hrách

  Nejnovější program Mise Mars: Adaptivní leadership postaví účastníky do prostředí přeplněného neznámými výzvami a naučí je využívat přizpůsobivost v každodenní praxi. Trénink Leadership inspirovaný Amundsenem vede účastníky příběhem arktické expedice a buduje jejich vůdčí schopnosti.

  Trénink Budování Káhiry je postavený na agilní hře, která je inspirována výstavbou nového administrativního města. Počas Výzvy VUCA světa musí účastníci řešit krizovou situaci kontinuálním plánováním, prováděním a přehodnocením svých aktivit, což jim zapíše principy úspěchu v proměnlivém světě do paměti.

  Potřebujete pomoct s Učením založeném na hrách?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve