Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje
  Přechod na hybridní systém přináší rizika i výhody

  Obrovské množství společností pod vlivem pandemie plánuje a už i realizuje transformaci na hybridní office - část lidí pracuje v kanceláři, zatímco ostatní pracují z domu. Tento nový provozní model přináší zaměstnancům větší flexibilitu a slibuje tak vyšší angažovanost a produktivitu.

  Kromě mnoha výhod existují však i značná rizika. Vedení hybridních týmů a organizací vyžaduje nový styl vedení a rutin. Klíčovými faktory úspěchu jsou vědomé řízení změn a tréninky pro management a zaměstance, jak fungovat v normálu.

  Insight 1

  Kultura již na prvním místě

  Revize firemní kultury, hodnot a norem je logickým prvním krokem při přechodu do hybridního fungování. Je to nezbytné proto, aby nám nevznikly v jedné firmě dva paralelní světy. Do tohoto procesu je třeba zapojit celou organizaci. Vhodným prvním krokem bude online průzkum podpořený strukturovanými rozhovory a skupinovými diskusemi. Změna kultury však nepřijde díky slovům, ale na základě činnů.

  Lidé nezmění své přesvědčení tím, že o něm mluví, musí změnu zažít, aby jí uvěřili. Nová kultura by měla přinést soudržnost a sounáležitost, ať už vaši zaměstnanci pracují na dálku, nebo ve vašich kancelářích.

  Insight 2

  Spolupráce na lavici obžalovaných

  Spolupráce a komunikace jsou obvykle Achilovou patou organizací. To se v rozptýlených a hybridních týmech a organizacích znásobuje. Dokonce to může vést k tvorbě frakcí a hlubšímu tříštění, pokud firma nevyvine vědomou snahu tomu předejít.

  Je zapotřebí pracovat na komunikaci a spolupráci v rámci týmů a mezi odděleními, protože síla myšlení se může díky změnám ještě zesílit. Programy na podporu soudržnosti týmu jsou nezbytné pro podporu spolupráce. Týmová sociomapa je skvělým nástrojem zhodnocení a zlepšení komunikace a spolupráce důležitých týmů.

  Insight 3

  Práce na dálku lze natrénovat

  Hybridní fungování vyžaduje nové kompetence manažerů i zaměstnanců. Vaši kolegové potřebují být vyškolení online a offline kurzy, aby se dokázali vhodně adaptovat novému způsobu práce. Tréninkové programy zaměřené na vedení lidí na dálku a manažování hybridních týmů jsou důležité – dají leaderům do rukou soubor nástrojů pro zvládání hlavních výzev v oblasti motivace, kontroly a supervize.

  Série tréninků Efektivní práce z domova zase vyzbrojí kolegy vhodnými dovednostmi a technikami na to, aby mohli maximalizovat osobní produktivitu při práci z domu a nebo na dálku.

  Naše řešení Hybridního office

  Potřebujete pomoct s Řešením hybridního office?

  Spojme se a vymysleme to správné řešení pro vás.
  Zanechte nám vaše kontaktní údaje a brzy se vám jeden z nás ozve.