Zavřít    

  DEVELOR Czech s.r.o.
  Korunní 2569/108
  101 00 Praha

  Všechny kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavení mysli
  • Prodej, péče o zákazníka a vyjednávání
  • Osobní produktivita a komunikace
  • Budování týmu a spolupráce
  • Diverzita, rovnost a inkluze
  • Hodnocení a diagnostika
  • HR konsultink a koučink
  • Všechny služby
  Individuální diagnostika

  360° Zpětná vazba

  Individuální diagnostika

  Development Centrum (DC)

  Individuální diagnostika

  Assessment Centrum (AC)

  Organizační diagnostika

  Happy At Work

  Organizační diagnostika

  Analýza firemní sítě (CX-Ray)

  Nalezeno v službách a řešení

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Projít všechny služby

  Najít ve zdrojích

  • Napište prosím alespoň 3 znaky do vyhledávání.
  Prohlédnout všechny zdroje

  Cílová skupina

  • Všichni manažeři a zaměstnanci

  Počet zapojených

  neomezený

  Jak dlouho to bude trvat

  v závislosti na vybrané aktivitě

  • Virtuálni trénink

  Rychlý životní styl, digitalizace a potřeba personalizace změnily naše učební návyky. Potřebujeme flexibilnější, nezávislé, ale zároveň účinné a efektivní rozvojové programy. Profesionálové, zaměření na rozvoj a vzdělávání, čelí ve firmách výzvě – jak vytvořit hodnotný program s nižší potřebou kontroly toho, kde a jak se účastníci učí?
  Samostatné vzdělávání se stává trendem. Jak je však efektivní? Údaje ukazují, že jen 10 % účastníků dokončí online kurz, který začali. Z tohoto důvodu považujeme za nevyhnutelné kombinovat prvky samostatného učení s prvky, které do procesu vnáší školitel – ať už osobně, nebo online. To zabezpečí požadovaný dopad a efektivnost vzdělávání.

   

  Navrhněte jedinečnou cestu vzdělávání

  Každý náš vzdělávací program je důkladně promyšlený. Je sestavený se záměrem pokrýt obsah, zachovat dynamiku a maximalizovat dopad na všechny účastníky. Pokud existující vzdělávací program „jen rozdělíte“ na několik online a offline částí, ztratíte vnitřní konzistenci a riskujete, že trénink nebude mít ten správný efekt. V našem rozšířeném přístupu ke vzdělávání rozdělujeme celý vzdělávací proces na části, z nichž každá má konkrétní úkol, abychom dosáhli co největšího dopadu učení. V každé části se zaměřujeme na cíle, možnosti a omezení učebních prvků, bereme v úvahu obsah, cílovou skupinu a délku programu. Tímto způsobem sestavujeme program, který zajišťuje maximální rozvojový dopad, přičemž je pro účastníky stále flexibilní, personalizovaný a interaktivní.

   

  Vytvořte pozitivní účastnickou zkušenost

  Zapojení účastníků a motivace učit se jsou klíčem k úspěchu každého rozvojového programu. Musíme zabezpečit, aby účastníci zůstali aktivní během celého procesu vzdělávání. To si vyžaduje zaměření na flexibilitu, personalizování a vysoký stupeň interaktivity.
  V souladu s našim přístupem ke vzdělávání všechny naše blended learning řešení v sobě kombinují online i offline dimenzi. Našim cílem je soulad mezi nezávislými (asynchronními) a trenérem vedenými (synchronními) prvky. Domácí úkoly, mikroučební chuťovky, gamifikační aktivity nebo online simulace jsou jen několika příklady všestranné sestavy nástrojů DEVELORu, které je možné použít.

   

  Naše řešení Blended Learning

   

  Gaminar – týmové aktivity online – Propojení online tréninku se zážitkovými aktivitami prostřednictvím platformy Gaminar, které vás vtáhnou, zabaví a naučí.

  Genially – podpora rozšířeného učení – Interaktivní platforma pomáhá formovat postoj před tréninkem a ukotvit naučené dovednosti po tréninku.

  EdApp – LMS aplikace na podporu rozšířeného učení – Umožňuje vytvářet a sdílet různé vzdělávací materiály a aktivity, vytvořené pro konkrétní rozvojový program a rozšiřuje tak dopad učení. Je speciálně designovaný pro přístup přes mobilní telefony.

  True Manager – manažerská simulace – Interaktivní simulace manažerské práce v podobě online aplikace. Účastníci mají implementovat obchodní cíl fiktivní společnosti prostřednictvím motivace zaměstnanců, monitorování jejich úkolů, vlastních rozhodnutí, manažování kalendáře a analýzy dat.

  Chcete poznat náš moderní přístup, který kombinuje výhody podpory zkušených trenérů s příležitostmi, které nabízí technologický pokrok?

  Pojďme si promluvit a najít to správné řešení pro vás.
  Zanechte své kontaktní údaje a my se vám brzy ozveme.

   Související řešení